Барвник сухий харчовий водорозчинний — Понсо (Е124) — Червоний — 10 г
- В наявності
80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
- +380 (63) 465-31-11
- +380 (97) 307-31-11
Під час замовлення вартість: 1кг - 1016 грн, 100г - 125гн
Барвник сухий харчовий, порошковий, водорозчинний.
Підходить для фарбування великодніх яєць, кондитерських виробів, цукрової мастики, крему для тортів, морозива. Застосовується в молочній продукції, виробництві алкогольних і безалкогольних напоїв, у консервуванні фруктів і овочів.
Індія — один із провідних у світі виробників харчових барвників, зі спеціалізацією в харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловостях, а також у всіх інших галузях, де впродовж останніх тридцяти років застосовуються фарбувальні матеріали. Дуже зручно фарбувати ними тісто та крему, сиропи та мастику. Найчастіше для додання кольору мастиці кондитери, під час використання сухих барвників, роблять це таким способом: у сухий порошок додається мінімальна кількість теплої води (у холодній фарбі розчиняється повільніше), буквально по крапельці, щоб розчинився весь порошок, і вийшло мала кількість насиченої рідкої фарби. Це важливо — щоб не надто змінювати структуру мастики, щоб вона під час фарбування не вважалася надто м'якою та слизькою. Саме тому й краще застосування порошкового, а не гелевого барвника. Мастика, занадто розм'якшена під час фарбування, розповзається в процесі обтягування торта, та й ліпити з такої фігурки — вельми проблематично.(А якщо нам потрібен інтенсивний колір, то додавання великої кількості гелю неминуче). Єдиний спосіб виправити ситуацію — додавати крохмаль, але в цьому разі мастика, особливо російська, рветься й тріскається — теж приємного мало. Тому розчиняти порошковий барвник треба дуже акуратно. Чим гарні індійські барвники — так це брак терміну придатності. З чого випливає, що невикористаний розчин порошкової фарби, що залишився, ви можете підсушувати та застосовувати знову і знову, це дуже економічний варіант. Вода просто випаровується, ви стрихуєте залишки в баночку, у якій барвник спочатку зберігався, і в такий спосіб маєте практично невичерпний запас.
Але набагато зручніший інший спосіб фарбування мастики сухим порошковим барвником. Він не підійде, якщо працювати Вам потрібно неодмінно зараз, оскільки для цього варіанту необхідний час. Але ми все ж рекомендуємо спробувати його, Ви обов'язково оціните результат. У шматочок мастики (приблизно 100 г) втручаємо приблизно чайну ложку сухого порошку, пакуємо в пакетик, закриваємо в щільному контейнері та залишаємо на ніч (мінімум на 5 годин). Частинки барвника за цей час поступово розчиняються. Потім ретельно вимикаємо й отримуємо висококонцентрований шматок кольорової мастики, який згодом додаємо малим дозам у білу мастику для отримання необхідного в роботі відтінку. Це дійсно дуже зручно. Не потрібно щоразу заводити всю цю епопею з фарбуванням, розводити фарби та бруднити руки. Відщипнули шматочок від нашої заздалегідь підготовленої мастики, змішали з білою — і готово. Цими сухими барвниками ми фарбуємо макаронів. Для них не підійде гелевий, позаяк він змінить структуру маси, що замішується; а приготування макорнс — це процес ювелірний. Індійський виробник пропонує також і жиророзчинний порошковий барвник, яким ми надаємо необхідний колір шоколадної глазурі та олійному крему. Добре розчиняється, кольори насичені, результат передбачуваний.
Основні | |
---|---|
Вага | 1000 г |
Країна виробник | Індія |
- Ціна: 80 ₴/упаковка