Останнім часом до якості фотографій в інтернеті пред'являються особливі вимоги. Якщо раніше однією з вимог була фотографування на білому тлі за денного світла без сильних тіней і засвічування, то зараз має передаватися якась думка через фотографію. Фото має нести естетичну функцію й тому з'явилася потреба у використанні різних фонів для предметного знімання, які є чудовими помічниками в презентації унікальних шедеврів у мережі інтернет. Надати потрібну атмосферу та стиль Вашим виробам допоможуть фони з текстурою дерева, фактурних бетонних або цегляних стін, текстурою в стилі бароко тощо.
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ:
1
Розвернувши фон, дайте йому 5 хв. полежати на рівній поверхні, щоб він розпрямився, а на Ваших фото не було "хвиля".
2
Якщо фон закрутився в один бік, просто загорніть в протисмужну, і він набуде рівної форми.
3
Розмістіть фон на горизонтальній поверхні, створивши в такий спосіб популярний у соцмереж фото flat lay, або прикріпіть його на паперовий скотч до стіни (у разі, якщо Ви знімаєте на фонах підлогу/стіну), у такий спосіб, щоб з одного боку на нього потрапляло денне світло, а з іншої лампи.
4
Краще, якщо лампи будуть холодного світла, так ваші світлини матимуть природніший колір, без жовтого або сірого відтінку.
5
Не спрямовуйте світло від лампи прямим потоком на фон, він має бути розсіеним, щоб не було відблисків. Особливо обережними треба бути прихильникам темних фонів.
6
Створіть на тлі композицію, розмістіть Вашу роботу, вона має бути головним предметом усієї композиції, більшим, ніж вона, у кадрі не має більше бути нічого.
7
Коли композиція буде готова, подивіться на неї через об'єктив/екран камери/телефона й оціните будучу світлину.
8
Перед початком фотографування протріть об'єктив. Багато хто забуває про цей важливий момент. Також треба врахувати, що не всі фони люблять макрознімання. Для макровибирайте фони з невиразною фактурою, позаяк вінілові фони лише зображають рельєф матеріалу. Однак, якщо фокус буде спрямований на виріб, це буде не так помітно.
9
Робіть відразу кілька знімків, змінюючи кут нахилу камери, міняйте загальний ракурс кадру. Крутіть, повертайте, наближайте та видаляйте камеру. Шукайте найбільш вдалий і цікавий ракурс.
10
Фіксуйте камеру, не смикайте камеру під час знімання. Віднявши кілька кадрів, виберіть найвдаліший. Обробіть фото в спеціальних програмах, так Ви отримаєте естетично красиву та чітку світлину для публікації.
11
У всіх ґаджетів різне кольоропередавання, вживу око людини бачить зовсім інші кольори, тому під час знімання враховуйте, що відтінки у всіх ваших підписчиків будуть різні й такі самі фото матимуть різний вигляд.
13.
Пограйте з яскравістю й контрастом, додайте світла, збільште різкість і не забувайте, що не варто захоплюватися фільтрами, адже вони спотворюють кольоропередавання, а покупець Вашої роботи має бачити її реальні кольори, а не отримати потім неприємний сюрприз у плані неспадіння оригіналу з фото.
Створюйте, фантазуйте з нашими фонами, і вони будуть Вам чудовим другом у світі світлини та кондитерського мистецтва!